Renk düzenleme film yapımının en kritik süreçlerindendir. Görüntüyü en etkili hale getirebilecek aşamaların en önemlisidir. İzleyici ilk rengi görür. Dolayısı ile izleyici üzerinde ilk izlenim renk ile oluşacaktır. Bu konunun ülkemizdeki uzmanlarından Levent Öztürk ile birlikte renk konusundaki detaylar, kullandığı ekipmanlar hakkında yapacağımız workshop etkinliğimize bekliyoruz.

Hem renk konusunda aklınızdaki soruları sorma imkanı bulabileceğiniz hem de renk düzenleme için kullandığı monitörü deneme şansını bulabileceğiniz workshop etkinliğinde görüşmek üzere.

 

ETKİNLİĞE ÖZEL İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN

Yüksek renk doğruluğu sunan VP serisi monitörlerde etkinlik katılımcılarına özel indirimlerden yararlanma fırsatını kaçırmayın.

VP2468 | VP2768 | VP3268-4K | VP2785-4K | VP3881

 

LEVENT ÖZTÜRK

Levent Öztürk C.S.I., renk düzenleme ile ilgili uluslararası ilk saygın topluluk olan ABD merkezli Colorist Society International (CSI) üyesi oldu. Toplulukta uluslararası sınırlı sayıda colorist bulunuyor. Soft Light Color Grading Service kurucusu ve colorist Levent Öztürk (C.S.I.), şu an bu topluluğa üye olan ülkemizdeki ilk colorist’tir. ViewSonic ColorProPartner olarak global web sitesinde görüşlerine yer verilmiş ve ViewSonic VP2785-4K monitörleri referans monitörler olarak kullanmaktadır.

 

www.leventozturk.com.tr

color.viewsonic.com

 

Katılım Koşulları:

Oturumların kontenjanları 60 kişi ile sınırlıdır.

Öncelik başvuru tarihine ve zamanına göre yapılacaktır.

Seminer sırasında izinsiz ses ve görüntü kaydı yapılması yasaktır.

BAU IDEA seminerleri ücretsizdir.

BAU IDEA, seminerlerin zamanlaması ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GEÇMİŞ ETKİNLİK

TARİH
19 EKİM 2018 / CUMARTESİ

SAAT
19.00 - 21.00

YER
BAU İDEA Kampüsü

25 Aralık 2020 Aralık / -
BAU IDEA Kampüsü
23 Nisan 2020 Nisan / 20.00
BAU IDEA Kampüsü
21 Mayıs 2020 Mayıs / 21.30
BAU IDEA Kampüsü