Bahçeşehir Üniversitesi ve AKAI Türkiye distribütörü Zuhal Müzik iş birliği ile gerçekleşecek olan Gerçek Dorman ile AKAI Finger Drumming & Sampling Techniques Semineri’ne davetlisiniz.

 

Seminer içeriği:

  • AKAI MPC LIVE Tanıtımı
  • Mobil Prodüksiyon ve Geleceği
  • Sample Teknikleri ve Örnekleri
  • Finger Drumming Performans

 

Gerçek Dorman, 1996 yılında davul ve perküsyon çalmaya başlamış,  Berklee College of Music’de Prof. Rod Morgenstein, Prof Yoron Israel, Dr. Jim Payne gibi dünyaca ünlü davulculardan Rock, Funk ve Caz davulculuğu üzerine eğitim almıştır.  2003 senesinde  multi-perküsyon alanında çalışmalar yapmaya başlamıştır. Cajon, udu drum, darbuka, bendir, erbane, kanjira, zilli tef, djembe, el zilleri, tombak gibi pek çok el perküsyonunda çalışmaları vardır. 2005 yılında profesyonel davul ve perküsyon eğitmeni olmuştur.

 

2013 yılında Görünmez Adam Yayınlarından yayınlanan “D52 Davul Metodu – 52 Haftada Temel Davul Dersleri” adlı Türkiye’nin 3. ve en kapsamlı davul kitabını yazmıştır.

Yerli, yabancı pek çok gruba eşlik etmiş, Amerika, İsviçre, İspanya gibi pek çok ülkede davul ve perküsyon gösterileri ve atölyeleri düzenlemiştir.

 

Profesyonel eğitimcilik ve müzisyenlik hayatına devam eden Gerçek Dorman şu anda KV331 Audio yazılım firmasında SynthMaster, SynthMaster iOS synthesizer yazılımları için ses tasarımcılığı ve ürün yöneticiliği yapmaktadır.

 

Katılım Koşulları:

Oturumların kontenjanları 60 kişi ile sınırlıdır.

Öncelik başvuru tarihine ve zamanına göre yapılacaktır.

Seminer sırasında izinsiz ses ve görüntü kaydı yapılması yasaktır.

BAU IDEA seminerleri ücretsizdir.

BAU IDEA, seminerlerin zamanlaması ile ilgili her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GEÇMİŞ ETKİNLİK

TARİH
29 MART 2018 / PERŞEMBE

SAAT
19.00

YER
BAU IDEA Galata Kampüsü

25 Aralık 2020 Aralık / -
BAU IDEA Kampüsü
23 Nisan 2020 Nisan / 20.00
BAU IDEA Kampüsü
21 Mayıs 2020 Mayıs / 21.30
BAU IDEA Kampüsü